Lijst verenigingen

A'Kzie
         Adres: Slachthuisstraat 3-5 8500 Kortrijk
         Contact: Liesbet Tyvaert | 0479/05.55.25 | akzie@live.be
Al-arm
         Adres: Diestseweg 146 2440 Geel
         Contact: Rit Dams | 014/56.73.13 | rit.dams@ocmwgeel.be
ARA
         Adres: Ninoofseplein 10 1000 Brussel
         Contact: Willem Defieuw | 0489/07.37.46 | vwawn.ara@hotmail.com
Arm in Arm
         Adres: Gasstraat 12-14 2060 Antwerpen
         Contact: Fatima Choukri | 03/235.19.80 | fatima.choukri@samenlevingsopbouw.be
ATD Vierde Wereld Vlaanderen
         Adres: Victor Jacobslaan 12 1040 Brussel
         Contact: 02/647.92.25 | medestander@atd-vierdewereld.be
Betonne Jeugd
         Adres: Sint Andriesplaats 25 2000 Antwerpen
         Contact: Kristof Daems | kristof_daems@hotmail.com
Beweging van Mensen met laag Inkomen en Kinderen (Gent)
         Adres: Nieuwebosstraat 3 9000 Gent
         Contact: Marjolijn Lemahieu | 09/224.12.15 | Marjolijn.Lemahieu@bmlik.be
         Een blik op deze vereniging
Beweging van Mensen met laag Inkomen en Kinderen (Oostende)
         Adres: Steenbakkerstraat 80 8400 Oostende
         Contact: Gudrun Rosseel | gudrun.rosseel@bmlik.be
Bij Ons - Chez Nous
         Adres: Karthuizerstraat 60 1000 Brussel
         Contact: Jan Verellen | 02/513.35.96 | cheznous.bijons@skynet.be
Centrum Kauwenberg
         Adres: Korte Winkelstraat 1 2000 Antwerpen
         Contact: Ria Johnson | 03/232.72.96 | info@kauwenberg.be
De Brug Hasselt
         Adres: Pieter Corbeelstraat 16/1 3500 Hasselt
         Contact: Frieda Claesen | 011/74.07.59 | de.brug.hasselt@telenet.be
         Een blik op deze vereniging
De Buurtwinkel
         Adres: Anneessensplein 13 1000 Brussel
         Contact: Jasmyne Vanslembrouck | 02/512.69.85 | jasmyne.buurtwinkel@gmail.com
De Doorzetters
         Adres: Boomse Steenweg 269 2020 Antwerpen
         Contact: Bruno Eulaers | 03/322.69.24 | dedoorzetters@hotmail.com
De Draaischijf
         Adres: Klaverweide 82 / Stationkaai 45 3581 Beringen
         Contact: José Claes | 0494/79.52.91 | marie-jose.claes@telenet.be
De Fakkel
         Adres: Boerenkrijglaan 16 2200 Herentals
         Contact: Denise Verhaert | 014/21.40.73 | vzwdefakkel@gmail.com
De Kar
         Adres: Nollekensweg 6 2960 Brecht
         Contact: Raf Janssen | 03/664.19.87 | dekar.brecht@skynet.be
De Keeting
         Adres: Kroonstraat 64-66 2800 Mechelen
         Contact: Carla Michiels | 015/27.09.25 | info@dekeeting.be
De Lage Drempel
         Adres: Onze-Lieve-Vrouwestraat 43 2800 Mechelen
         Contact: Steven Van Haegenberg | 015/34.43.77 | delagedrempel@telenet.be
De Moazoart
         Adres: Kazernestraat 80 9160 Lokeren
         Contact: Bert Reniers | 09/279.65.40 | bert.reniers@samenlevingsopbouw.be
De Nieuwe Volksbond
         Adres: Stationslaan 34 3700 Tongeren
         Contact: Nicole Baerts | 0497/58.43.65 | nicole.baerts@rimo.be
De Ruimtevaart
          Adres: Valkerijgang 26, 3000 Leuven
          Contact: Saskia De Bruyn | 016/67 90 04 | saskia.deruimtevaart@gmail.com
De Sfeer
         Adres: Grotestraat 32 3600 Genk
         Contact: Heidi Lowie | 089/24.35.03 | heidi.lowie@cawlimburg.be
De Vrolijke Kring
         Adres: Priestersstraat 38 9600 Ronse
         Contact: Lucile Delghust - Dessalle | 055/31.67.91 | info@devrolijkekring.be 
         Een blik op deze vereniging
De Zuidpoort
         Adres: Rerum Novarumplein 25 9000 Gent
         Contact: Steven Van Hemelryck | 09/245.09.05 | info@dezuidpoortgent.be
Den Draai
         Adres: Onze-Lieve-Vrouwstraat 33 2220 Heist-op-den-berg
         Contact: Anja Braes | 0468/ 14. 69. 09 | info@vzwdendraai.be
Erm in Erm
         Adres: Grote Bergstraat 21 3300 Tienen
         Contact: Hanne De Smedt | 016 78 14 10 | hanne.desmedt@risovlb.be
Filet Divers
         Adres: Rolwagenstraat 49 2018 Antwerpen
         Contact: Philippe Verdonckt | 03/226.13.93 | philippe.verdonckt@filetdivers.be
Onder Ons
         Adres: Loonderweg 11 3800 Sint-Truiden
         Contact: Nathalie Pirenne | 011/68.23.87 |  nathalie.pirenne@rimo.be
Ons Centrum
         Adres: Nicolaylaan 141 3970 Leopoldsburg
         Contact: Karima Boutliss | 011/53.98.44 - 0497/58.43.69 | karima.boutliss@rimo.be
Ons Gedacht
         Adres: Kluizestraat 37 2500 Lier
         Contact: Kim Tops | 03/488.22.72 | kim.tops@samenlevingsopbouw.be
Open Armen
         Adres: J. Degelaenstraat 3-5 1501 Buizingen
         Contact: Annemie Degreef | 0472/46.07.67 | openarmen@gmail.com
Open Huis - PSC
         Adres: Lange Stuivenbergstraat 54-56 2060 Antwerpen
         Contact: Timor Nonneman | 03/272.25.61 | open.huis@cawdeterp.be
Pigment
         Adres: Oppemstraat 54 1000 Brussel
         Contact: Maaika Santana | 02/217.68.32 | pigment.vzw@gmail.com
PWO Wetteren
         Adres: Molenstraat 9 9230 Wetteren
         Contact: Lucia De Dycker | 0494/21.92.13 | info@pwo-wetteren.be
Recht op wonen Bonnevie
         Adres: Bonneviestraat 40 1080 Sint-Jans-Molenbeek
         Contact: Marie-Claire Migerode | 02/410.76.31 | bonnevie@skynet.be
Recht-Op
         Adres: Hendriklei 19 2660 Hoboken
         Contact: Diane Moras | 03/825.35.02 | diane.moras@recht-op.be
         Een blik op deze vereniging
Samen Divers
         Adres: Sint-Catharinapolderstraat 18 8400 Oostende
         Contact: Karlien Colombie | 059/50.78.51 | samendivers@sdv.be
SIVI
         Adres: Jos Verdegemstraat 19 9040 Gent
         Contact: Ann Van Hoof | 09/228.56.11 | ann.vanhoof@vzwsivi.be
Soma
         Adres: Oude Baan 98/2 3630 Maasmechelen
         Contact: Geert Desmet | 089/77.73.37 | geert.desmet@rimo.be
t' Hope
         Adres: Gitsestraat 53 8800 Roeselare
         Contact: Steven Decuypere | 051/69.02.10 | thope@telenet.be
't Kringske
         Adres: Krekelstraat 56 8870 Izegem
         Contact: Evy Vandekerckhove | 0473/56.57.61 | tkringske@telenet.be
't Lampeke
         Adres: Ridderstraat 147 3000 Leuven
         Contact: Sofie Giedts | 016/23.80.19 | info@lampeke.be
         Een blik op deze vereniging
't Schoederkloptje
         Adres: Molenstraat 10 8610 Zarren
         Contact: Evelyn Catteceur | 051/43.76.27 | tschoederkloptje@telenet.be
         Een blik op deze vereniging
T’ANtWOORD
         Adres: Otterstraat 116 2300 Turnhout
         Contact: Marthe Rombouts | 014/44.26.78 | marthe.rombouts@tantwoord.be
Teledienst Ninove
         Adres: Oude Kaai 11 9400 Ninove
         Contact: Walter Maes | 054/32.24.54 | info@teledienst-ninove.be
Ûze Plekke
         Adres: Ontmoetingslokaal: Legeweg 85 bus 2 / Maatschappelijke zetel: Stationslaan 20, 8200 Brugge
         Contact: Ignace Huyghebaert | 0476 28.24.04 of 0490 42.58.48 | uzeplekke@telenet.be
Vierde Wereldwerking Mol vzw
         Adres: Bresserdijk 4 2400 Mol
         Contact: Petra Beyens | 014/32.04.83 | vierdewereldwerking-mol@skynet.be
         Een blik op deze vereniging
Vierdewereldgroep "Mensen voor Mensen"
         Adres: St.-Annalaan 41 9300 Aalst
         Contact: Joke Steenhoudt | 053/78.36.60 | info@vierdewereldgroepaalst.be
VL.O.S.
         Adres: Kasteelstraat 4 9100 Sint-Niklaas
         Contact: Jozef Hertsens | 03/766.29.13 | jozef.hertsens@vlos.be
Vonkje
         Adres: Stationsstraat 96 3582 Beringen
         Contact:
Vrienden van het Huizeke
         Adres: Vossenplein 23 1000 Brussel
         Contact: Ann Milis | 02/511.15.77 | vrienden.huizeke@skynet.be
Warm hart - Houthalen
         Adres: Pastorijstraat 20 3530 Houthalen-Helchteren
         Contact: Magda Cuppens | 011/57.23.88 | warmhart@skynet.be
Wasda-Genk
         Adres: Vennestraat 85 3600 Genk
         Contact: Magda Remans | 089/50.48.18 | wasdagenk@hotmail.com
Welzijnsschakel Ommekeer
         Adres: Kloosterstraat 7 9420 Erpe-Mere
         Contact: Koen Sterck | 0479/94.42.71 | info@welzijnsschakelommekeer.org
Welzijnsschakel Puurs
         Adres: Stationsstraat 1 2870 Puurs
         Contact: Marleen Van den Mooter | 03/899.40.32 | deschakel.puurs@edpnet.be
Welzijnsschakels
         Adres: Huidevetterstraat 165 1000 Brussel
         Contact: Diederik Janssens | 02/502.55.75 | diederik.janssens@welzijnszorg.be
Welzijnsschakels Sint-Niklaas
         Adres: Kleine Heimelinckstraat 17 9100 Sint-Niklaas
         Contact: Betty Goossens | 03/777.05.34 | groepswerker.welzijnsschakels@gmail.com
Wieder
         Adres: Rozendal 3 8000 Brugge
         Contact: Pascale Cockhuyt | 050/33.54.84 | vzwwieder@hotmail.com
Wijkcentrum De Kring
         Adres: Zuidmoerstraat 136/8 9900 Eeklo
         Contact: Jan Matthys | 09/378.61.69 | info@wijkcentrumdekring.be
Wijkpartenariaat De Schakel
         Adres: Dupontstraat 58 1030 Schaarbeek
         Contact: Cani Nas | 02/219.00.64 | deschakel@hotmail.be